niedziela, 17 czerwca 2012

Powrót na sam koniec

Wróciłam. Przepraszam za przerwę w relacji. Teraz trudno mi wszystko nadrobić. Jestem tu teraz, gdy Polska przegrała swój mecz o wszystko 0 do 1. Jednak pokazała klasę. Tytoń jest naszym bohaterem narodowym nr 1 w tym momencie. Co do innych...
Dziś dwa ostatnie mecze w grupie śmierci. Zostaną rozegrane na stadionach ukraińskich w Charkowie i we Lwowie. Kibiców zapraszamy przed telewizory i do stref kibica już o godzinie 20:45. W takim razie dzisiaj poznamy ostateczny układ tabeli w grupie B. Grupa A wyłoniła już 2 zespoły awansujące do ćwierćfinałów. Zaskoczeniem są Grecy, którzy w ostatnim starciu pokonali potencjalnie najlepszych Rosjan. My zawiedliśmy w meczu z Czechami i daliśmy rywalom wyjście z grupy na pozycji 1 z 6 punktami na koncie. Jak na razie faworytami grupy B są Niemcy mający obecnie 6 punktów. Drugie miejsce w tabeli zajmują Duńczycy oraz Portugalczycy- po 3 punkty. Mecz o honor grają dzisiaj Holendrzy, którzy z wynikiem 0 pkt nie mają szans na ćwierćfinały.
Kolejne grupy- C i D nie mają tak jasnej sytuacji jak w przypadku Niemiec. W grupie C Hiszpanie i Chorwaci mają po 4 punkty, Włosi 2, natomiast bez punktu i bez szans są Irlandczycy. Grupa D jest w podobnej sytuacji- Francja i Anglia po 4 punkty, Ukraina- 3, Szwedzi- 0. A więc pewne jest, że nie zobaczymy już Polaków, reprezentacji Holadnii, Szwecji oraz Iralndii.
Jaki finał obstawiamy??
Na razie ostatnie starcia w fazie grupowej. Pierwszy ćwierćfinał 21 czerwca. Zagrają w nim na pewno Czesi oraz druga drużyna z grupy B. 22 czerwca Grecja zagra z najlepszymi z grupy śmierci. Teraz czekamy na kolejne punkty, informacje, remisy, zwycięstwa i porażki.
Zapraszam też do poznania naszych stadionów na ciekaweobiekty-architektura.blogspot.com.
xoxo Niśka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, gdy zostawisz jakiś ślad ^.^