poniedziałek, 3 czerwca 2013

Czy jestem szczęśliwa ?

Hej skarby . Ostatnio zostało mi zadane dość trudne pytanie . Trudne, bo ja bardzo rzadko wiem, co czuję . Kiedy zadano pytanie odpowiedziałam sobie : TAK ♥ . Jestem .
Kiedy postanowiłam napisać post doszłam do wniosku, że nie wiem . Bo nie wiem, czy jestem pokłócona, czy pogodzona z pewną osobą . Czy to co między nami jest, jest na prawdę . Nie wiedziałam .
A teraz, kiedy już w końcu piszę do was odpowiadam bez wahania, w stu procentach : TAK ♥ Jestem mega szczęśliwa, jak jeszcze nigdy przenigdy, bo wszystko jest tak, jak być powinno .
Bo życie jest pełne niespodzianek, które kocham i ubóstwiam . Ale tylko te miłe oczywiście . I gdy takowe się trafiają i poprawiają nam humor, to trzeba łapać i już nie puszczać .
Patrzę na ludzi wokół i zastanawiam się, co oni zawinili . Dlaczego ja skazana jestem na wieczny optymizm i radość z każdej najmniejszej błahostki, a inni żyją w depresji i nie cierpią tego świata .
To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe .
Pisałam na tym blogu będąc w różnych nastrojach . Czasami zbaczałam ze ścieżek wiecznego uśmiechu, ale dość szybko wracałam w pełni sił . Te moje przemyślenia, często dość przekoloryzowane, są jednak prawdziwe . I choć nie zawsze mogę postawić się w roli mojego bohatera, to wiem, że niektórzy z was, czytając to, robią to ze swoją osobą .
Kocham was i nigdy nie przestanę . Piszę dla was i nie zapominajcie o tym . Ale i wy bądźcie dla mnie . Bądźcie wsparciem i podporą . AMEN ♥xoxo Niśka

1 komentarz:

Będzie mi miło, gdy zostawisz jakiś ślad ^.^