Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zainspirowani muzyką.... Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zainspirowani muzyką.... Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Zainspirowani muzyką...

Dziś pierwszy post z serii Zainspirowani muzyką. Zaczniemy od mojej pierwszej inspiracji na tym blogu- do zmian.
DAVID BOWIE- mój najukochańszy muzyk, wokalista. Jego teksty są tak prawdziwe i życiowe. Nie zawsze od razu wpadają w ucho, ale wystarczy zajrzeć głębiej do piosenki. Jest w nich to drugie dno. Obecnie mam na komputerze dokładnie 79 jego utworów. Ale wróćmy do początku...
Changes, jak to śpiewał Bowie. Zmiany zmiany zmiany... Dla niektórych może podpowiedzią będzie, że piosenka ta została wykorzystana w filmie Shrek, bodajże 2 część. To ten utwór towarzyszył mi podczas wymyślania różnych nowości, tworzenia nagłówka, pisania.



Może nie jest zbyt przystojny, ale i tak go uwielbiam ^^.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,david_bowie,changes.html

Wersja ze Shreka z Butterfly Boucher
http://www.youtube.com/watch?v=E6xxgNTaiQs

I jego oryginał
http://www.youtube.com/watch?v=xMQ0Ryy01yE

Jak wam się podoba? A wasze inspiracje muzyczne? Ulubiony wykonawca? Piosenka? Podzielcie się ze mną ;).
xoxo Niśka