Pokazywanie postów oznaczonych etykietą . Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą . Pokaż wszystkie posty

wtorek, 8 stycznia 2013

My love forever and ever.

Dzisiaj krótko, a treściwie. BOWIE ♥ I lobe you. So happy happy birthday. Dziś David ma swoje 66 urodziny. Ten człowiek jest niesamowity. Kocham go od pierwszej piosenki, jaką usłyszałam i tak już zostało. Największy twórca muzyki, zaraz po Beatlesach oczywiście. A do tego z wiekiem jest coraz przystojniejszy ^^

Przy okazji mogę się pożalić na natłok kartkówek i testów, wystawianie ocen itp. Ale jak już napisałam wam ostatnio [smutam z powodu braku komentarzy ;( ] trzeba szukać pozytywów, a więc od piątku upragnione ferie !! I weźcie mi uśmiech na twarzy przywróćcie.

PS Elvisowi też wszystkiego najlepszego życzę oczywiście ^^
PSS Jak zauważyliście założyłam na facebooku stronkę mojego bloga. Informacje o nowych postach na bieżąco i dużo dużo więcej... Lajkujemy !! Klik możesz zrobić w pasku bocznym bloga *.*


xoxo Niśka

piątek, 4 stycznia 2013

Weekend biczyys.

I właśnie nadszedł szczęśliwy dzień piątku. Po wszystkim. Po teście z wosu i 2 kartkówkach (z fizyki i chemii). Teraz czas na odpoczynek. Ale szczerze powiedziawszy, to w moim przypadku jest to męcząca nuda i zastanawiałam się co zrobić oprócz pobijania rekordów w karaoke, oglądania nowych seriali i siedzenia na facebooku. Myślę, że pora napisać post o pewności siebie. Zaraz biorę się do roboty, a was zostawiam z cudowną świadomością, weekendu, który właśnie nadszedł i kilkoma moimi ostatnimi hitami ;)





I oczywiście ja na podsumowanie posta ^^


 xoxo Niśka

poniedziałek, 19 listopada 2012

Muzyka mojej nienormalności ♫

Brak weny sprawia, że powracam do posta z moimi pięcioma wybranymi utworami. Postanowiłam to jednak ułożyć w jako taki porządek, czyli zamiast jednej wielkiej mieszaniny dźwięków, zespół, na który mam ostatnio meeeega fazę ( profaza biologiczna ) :D

AEROSMITH  ♥♫




♥ ok. 2:40-3:00


To moja pierwsza piątka Aerosmithu, choć jest tego dużo dużo więcej. Też lubicie ??

 
xoxo Niśka


sobota, 20 października 2012

Gra na strunach duszy ♫

Ostatnio moja faza na utwory te stare i te nowe aż mnie przeraża. 10 razy pod rząd leci jedna piosenka. Mój top z tego tygodnia postanowiłam przedstawić tutaj. Może wam się coś spodoba, czegoś nie zaliście albo kochacie tak jak ja :D. Zapraszam do komentowania ^^





 
 
To moja pierwsza piątka w tym tygodniu. Jest tu małe zróżnicowanie, ale i tak kocham te utwory
I ♥ ♫
 
I ja xD
 

xoxo Niśka

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Zainspirowani muzyką...

Dziś pierwszy post z serii Zainspirowani muzyką. Zaczniemy od mojej pierwszej inspiracji na tym blogu- do zmian.
DAVID BOWIE- mój najukochańszy muzyk, wokalista. Jego teksty są tak prawdziwe i życiowe. Nie zawsze od razu wpadają w ucho, ale wystarczy zajrzeć głębiej do piosenki. Jest w nich to drugie dno. Obecnie mam na komputerze dokładnie 79 jego utworów. Ale wróćmy do początku...
Changes, jak to śpiewał Bowie. Zmiany zmiany zmiany... Dla niektórych może podpowiedzią będzie, że piosenka ta została wykorzystana w filmie Shrek, bodajże 2 część. To ten utwór towarzyszył mi podczas wymyślania różnych nowości, tworzenia nagłówka, pisania.



Może nie jest zbyt przystojny, ale i tak go uwielbiam ^^.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,david_bowie,changes.html

Wersja ze Shreka z Butterfly Boucher
http://www.youtube.com/watch?v=E6xxgNTaiQs

I jego oryginał
http://www.youtube.com/watch?v=xMQ0Ryy01yE

Jak wam się podoba? A wasze inspiracje muzyczne? Ulubiony wykonawca? Piosenka? Podzielcie się ze mną ;).
xoxo Niśka