Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pytania i odpowiedzi.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pytania i odpowiedzi.. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 23 lipca 2013

Znów alone.

Tak. Wiem wiem. Miałam pisać. Ale tak już wyszło, że nie miałam czasu. Były Grubaski. Pojechały <smuteczek> w czwartek o 20.20. W sobotę byłam na imprezie, a do dzisiaj zbierałam w sobie siły, by jakoś kreatywnie napisać tego posta i ubarwić najnowszą stertą zdjęć. W te wakacje będzie ich dużo ^^

Mieliśmy zwiedzać Kielce, ale niespecjalnie nam to wyszło. Byliśmy jedynie na Wietrzni, Kadzielni, Sienkiewce, zobaczyliśmy Kiełka, pomnik pszczoły, pomnik Quo Vadis, parking miejski, byliśmy na wycieczce bezpłatnym autobusem, na lodach na Złotej, naleśnikach "U Kucharzy", na placu zabaw na kamyczkach, w moim nowym liceum i chyba tyle tego zwiedzania. Jednak na weekend wybraliśmy się do Warszawy, a potem na działkę do rodziny. Najpierw przeszliśmy całą Ikeę, znalazłam sobie nowe lustro, zrobiliśmy zdjęcia z maskotkami, zjedliśmy obiad, poszliśmy na dział Apple do MediaMarkt, by wbić na facebooka, pojechaliśmy do Centrum Nauki Kopernik i spędziliśmy tam około 5 godzin, a na koniec, żywiąc się jedynie ciasteczkami, pojechaliśmy na grilla do Wola Drzewiecka City Centre xD. Mieliśmy spać w namiocie, ale ze względu na pogodę wylądowaliśmy w cztery osoby w samochodzie. Niezbyt wygodnie, ale przygoda niezapomniana xD.
W międzyczasie odcięli internet, więc my- wiecznie negujący życie dzieci XXI wieku- zbudowaliśmy sobie fortecę z koców, mebli i i lampek choinkowych, a potem nawalaliśmy w Simsy codziennie do 3 w nocy.

Tylko jedną noc przetrwałyśmy aż do wschodu słońca, a nawet dłużej *.* W sumie zasnęłyśmy po 7.30, żeby następnego dnia być gotowe na 12 i jechać robić mi zdjęcia do legitymacji xD.
BO GENIUSZEM TRZEBA SIĘ URODZIĆ

Znowu pewnie o czymś zapomniałam wspomnieć. Ah. Więc teraz jestem znów alone. Grubasków nie ma. Najlepsza przyjaciółka wyjechała. Przyjaciel również. I jeszcze chłopak. Ale do przeżycia. Jutro wbijam z moimi gimbusami do kina na Gorący Towar i ma być ZAJEBIŚCIE *.*

Łapcie zdjęcia i już was nie męczę. Niedługo też zbiorę się napisać nowy rozdział, więc czekajcie na informację.

HOP !

zdjęcie ze stadionem narodowym *.* z tarasu widokowego CNK

nasze cudowne puzzle z Barceloną, czyli zabawa dzieci bez sprzętu elektronicznego 

po prostu kocham to zdjęcie ♥

ostatni dzień z Grubaskami, siedząc i rozmyślając o przyszłości [pod domem pięcioraczków ^^]

przeeeepyszne kokosanki made by Nisia and Wercia ♥

aaaarbuz *.* i nasza forteca

CNK ; fotka w MacBooku ; budka telefoniczna od środka ^.^

okularki RiverIsland ; IKEA ; cudne butki ♥

looody "U Kucharzy" ; artystyczne winogrona ; naleśniki "U Kucharzy" [najlepsze w Kielcach ! ]

niezapomniana nieprzespana noc *.*

foteczky z pluszakami z IKEI [pierwszy to nasz stary kumpel Osiek ♥]

xoxo Niśka

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Czy jestem szczęśliwa ?

Hej skarby . Ostatnio zostało mi zadane dość trudne pytanie . Trudne, bo ja bardzo rzadko wiem, co czuję . Kiedy zadano pytanie odpowiedziałam sobie : TAK ♥ . Jestem .
Kiedy postanowiłam napisać post doszłam do wniosku, że nie wiem . Bo nie wiem, czy jestem pokłócona, czy pogodzona z pewną osobą . Czy to co między nami jest, jest na prawdę . Nie wiedziałam .
A teraz, kiedy już w końcu piszę do was odpowiadam bez wahania, w stu procentach : TAK ♥ Jestem mega szczęśliwa, jak jeszcze nigdy przenigdy, bo wszystko jest tak, jak być powinno .
Bo życie jest pełne niespodzianek, które kocham i ubóstwiam . Ale tylko te miłe oczywiście . I gdy takowe się trafiają i poprawiają nam humor, to trzeba łapać i już nie puszczać .
Patrzę na ludzi wokół i zastanawiam się, co oni zawinili . Dlaczego ja skazana jestem na wieczny optymizm i radość z każdej najmniejszej błahostki, a inni żyją w depresji i nie cierpią tego świata .
To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe .
Pisałam na tym blogu będąc w różnych nastrojach . Czasami zbaczałam ze ścieżek wiecznego uśmiechu, ale dość szybko wracałam w pełni sił . Te moje przemyślenia, często dość przekoloryzowane, są jednak prawdziwe . I choć nie zawsze mogę postawić się w roli mojego bohatera, to wiem, że niektórzy z was, czytając to, robią to ze swoją osobą .
Kocham was i nigdy nie przestanę . Piszę dla was i nie zapominajcie o tym . Ale i wy bądźcie dla mnie . Bądźcie wsparciem i podporą . AMEN ♥



xoxo Niśka

czwartek, 24 stycznia 2013

Dziękuję. Coś o mnie.

Myślałam, że jak na pierwszy raz będzie gorzej. Ale pytania się pojawiły, za co dziękuję, choć inni też mogliby się wysilić. Do tego jedna dojdziemy razem z upływem czasu. No to do dzieła:

0. Urodziłaś się w Polsce, że twoje imię pisze się przez V i c?
    Jestem Polką i w dokumentach mam zapisane Weronika Oliwia, ale przyzwyczaiłam się używać w internecie anglojęzycznych odpowiedników moich imion.
1. Ulubiony film?
    Jest ich dużo, ale te najważniejsze to Iluzjonista, Dyktator, Piraci z Karaibów i Kołysanka.
2. Jakich chłopaków lubisz?
    Nie mam jednego typu. Byłam zakochana i w blondynach, i w brunetac, choć tych drugich chyba było więcej ^^. Ale chłopak musi być wysoki, mieć poczucie humoru i coś, co przyciąga.
3. Na co zwracasz uwagę, gdy kogoś poznajesz?
    Nigdy nie oceniam kogś po wyglądzie. Staram się zauważyć, czy ma poczucie humoru i dystans do samego siebie.
4. Jak spędzasz wolny czas? Jakie masz hobby?
    Bloguję, czytam. Uwielbiam robić zdjęcia, choć rzadko się za to zabieram.
5. Lubisz sport?
    Nie przepadam, ale oglądać zawsze mogę ;)
6. Ile masz lat?
    W tym roku będę miała swoje Sweet Sixteen *.*

No to czegoś się ode mnie dowiedzieliście. Pytajcie, o co tylko chcecie, a gdy uzbiera się tych pytań wtedy stworzę kolejny taki post. I mam dla was jeszcze jedną propozycję...
Jeżeli, tak jak ja, jesteście blogerami- zostawcie w komentarzu linki do swoich blogów, a ja spośród nich wybiorę te, które zareklamuję niedługo na blogu ^^ Co wy na to?


xoxo Niśka